K40B0C-P10LCC9-350S
Part Number:
K40B0C-P10LCC9-350S
Cable Opening :
0.118" ~ 0.138" (3.00mm ~ 3.50mm)
Current Rating (Amps) :
4A
Number of Positions :
10
Operating Temperature :
-40°C ~ 120°C