S42BAC-P16MFD0-650S
Part Number:
S42BAC-P16MFD0-650S
Cable Opening :
0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)
Current Rating (Amps) :
6A
Operating Temperature :
-40°C ~ 120°C