S42BAC-P16MFG0-900S
Part Number:
S42BAC-P16MFG0-900S
Cable Opening :
0.335" ~ 0.354" (8.50mm ~ 9.00mm)
Current Rating (Amps) :
7.5A
Operating Temperature :
-40°C ~ 120°C