S42BAC-P16MFD0-750S
Part Number:
S42BAC-P16MFD0-750S
Cable Opening :
0.276" ~ 0.295" (7.00mm ~ 7.50mm)
Current Rating (Amps) :
6A
Operating Temperature :
-40°C ~ 120°C