K22K0C-P19NFG0-750S
Part Number:
K22K0C-P19NFG0-750S
Cable Opening :
0.276" ~ 0.295" (7.00mm ~ 7.50mm)
Current Rating (Amps) :
7.5A
Number of Positions :
19
Operating Temperature :
-40°C ~ 120°C