K12K0C-P19NFG0-8000
Part Number:
K12K0C-P19NFG0-8000
Cable Opening :
0.295" ~ 0.315" (7.50mm ~ 8.00mm)
Current Rating (Amps) :
7.5A
Number of Positions :
19
Operating Temperature :
-40°C ~ 120°C