K22K0C-P19NFG0-650S
Part Number:
K22K0C-P19NFG0-650S
Cable Opening :
0.236" ~ 0.256" (6.00mm ~ 6.50mm)
Current Rating (Amps) :
7.5A
Number of Positions :
19
Operating Temperature :
-40°C ~ 120°C