S23K0C-P20MFG0-850S
Part Number:
S23K0C-P20MFG0-850S
Cable Opening :
0.315" ~ 0.335" (8.00mm ~ 8.50mm)
Current Rating (Amps) :
7.5A
Operating Temperature :
-40°C ~ 120°C