S23K0C-P20MFG0-950S
Part Number:
S23K0C-P20MFG0-950S
Cable Opening :
0.354" ~ 0.374" (9.00mm ~ 9.50mm)
Current Rating (Amps) :
7.5A
Operating Temperature :
-40°C ~ 120°C