S13K0C-P20MFG0-8000
Part Number:
S13K0C-P20MFG0-8000
Cable Opening :
0.295" ~ 0.315" (7.50mm ~ 8.00mm)
Current Rating (Amps) :
7.5A
Operating Temperature :
-40°C ~ 120°C