K12K0C-P18NFG0-8500
Part Number:
K12K0C-P18NFG0-8500
Cable Opening :
0.315" ~ 0.335" (8.00mm ~ 8.50mm)
Current Rating (Amps) :
7.5A
Number of Positions :
18
Operating Temperature :
-40°C ~ 120°C