K23L0C-P20LFG0-920S
Part Number:
K23L0C-P20LFG0-920S
Description:
ODU MINI-SNAP SERIES L IN-LINE R
Cable Opening :
0.315" ~ 0.362" (8.00mm ~ 9.20mm)
Current Rating (Amps) :
7.5A
Ingress Protection :
IP50 - Dust Protected
Number of Positions :
20
Operating Temperature :
-40°C ~ 120°C