K42B0C-P18LFG0-700S
Part Number:
K42B0C-P18LFG0-700S
Cable Opening :
0.256" ~ 0.276" (6.50mm ~ 7.00mm)
Current Rating (Amps) :
7.5A
Number of Positions :
18
Operating Temperature :
-40°C ~ 120°C