K42B0C-P18LFD0-900S
Part Number:
K42B0C-P18LFD0-900S
Cable Opening :
0.335" ~ 0.354" (8.50mm ~ 9.00mm)
Current Rating (Amps) :
6A
Number of Positions :
18
Operating Temperature :
-40°C ~ 120°C