K42B0C-P18LFD0-550S
Part Number:
K42B0C-P18LFD0-550S
Cable Opening :
0.197" ~ 0.217" (5.00mm ~ 5.50mm)
Current Rating (Amps) :
6A
Number of Positions :
18
Operating Temperature :
-40°C ~ 120°C