K42B0C-P18LFD0-600S
Part Number:
K42B0C-P18LFD0-600S
Cable Opening :
0.217" ~ 0.236" (5.50mm ~ 6.00mm)
Current Rating (Amps) :
6A
Number of Positions :
18
Operating Temperature :
-40°C ~ 120°C