W22L0C-P14MFG0-520S
Part Number:
W22L0C-P14MFG0-520S
Cable Opening :
0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)
Current Rating (Amps) :
7.5A
Number of Positions :
14
Operating Temperature :
-40°C ~ 120°C