W22L0C-P12MFD0-720S
Part Number:
W22L0C-P12MFD0-720S
Cable Opening :
0.236" ~ 0.283" (6.00mm ~ 7.20mm)
Current Rating (Amps) :
6A
Number of Positions :
12
Operating Temperature :
-40°C ~ 120°C