W23K0C-P14MJH0-700S
Part Number:
W23K0C-P14MJH0-700S
Description:
ODU MINI-SNAP RT.ANGLE PLUG, STY
Cable Opening :
0.256" ~ 0.276" (6.50mm ~ 7.00mm)
Current Rating (Amps) :
10A
Number of Positions :
14
Operating Temperature :
-40°C ~ 120°C
Voltage Rating :
333V