W23K0C-P14MJG0-600S
Part Number:
W23K0C-P14MJG0-600S
Description:
ODU MINI-SNAP RT.ANGLE PLUG, STY
Cable Opening :
0.217" ~ 0.236" (5.50mm ~ 6.00mm)
Current Rating (Amps) :
7.5A
Number of Positions :
14
Operating Temperature :
-40°C ~ 120°C
Voltage Rating :
450V