M80-F150210-100-402
Manufacturer:
Harwin
Part Number:
M80-F150210-100-402
Category:
Flat Flex Jumpers, Cables (FFC, FPC)
Description:
FPC ASSY 1.25MM 10POS M-F 100MM
Manufacturer :
Harwin
Category :
Contact Termination :
Receptacle to Solder Tab
Length :
3.94" (100.00mm)
Number of Positions :
10
Pitch :
0.079" (2.00mm)