A9BBA-1008F
Manufacturer:
TE Connectivity AMP Connectors
Part Number:
A9BBA-1008F
Category:
Flat Flex Jumpers, Cables (FFC, FPC)
Description:
FLEX CABLE - AFF10A/AF10/AFF10A
Manufacturer :
TE Connectivity AMP Connectors
Category :
Contact Termination :
Receptacle to Receptacle
Length :
8.00" (203.20mm)
Number of Positions :
10
Pitch :
0.100" (2.54mm)