FJH-20-D-02.05-4
Part Number:
FJH-20-D-02.05-4
Description:
CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 2.05"
Length :
2.050" (52.07mm)
Length - Exposed Ends :
0.157" (4.00mm)
Number of Conductors :
20
Pitch :
0.020" (0.50mm)