FJ-15-D-02.05-4
Manufacturer:
Samtec, Inc.
Part Number:
FJ-15-D-02.05-4
Category:
Flat Flex Ribbon Jumpers, Cables
Description:
CABLE FFC/FPC 15POS 1MM 2.05"
Manufacturer :
Samtec, Inc.
Category :
Cable Type :
FFC, FPC
Length :
2.050" (52.07mm)
Length - Exposed Ends :
0.157" (4.00mm)
Number of Conductors :
15
Pitch :
0.039" (1.00mm)