FJ-10-R-76.00-4
Part Number:
FJ-10-R-76.00-4
Description:
CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 76"
Length :
76.0" (1930.4mm)
Length - Exposed Ends :
0.157" (4.00mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)