FJH-15-R-52.00-4
Part Number:
FJH-15-R-52.00-4
Description:
CABLE FFC/FPC 15POS 0.5MM 52"
Length :
52.0" (1320.8mm)
Length - Exposed Ends :
0.157" (4.00mm)
Number of Conductors :
15
Pitch :
0.020" (0.50mm)