FJH-50-D-14.00-4
Part Number:
FJH-50-D-14.00-4
Description:
CABLE FFC/FPC 50POS 0.5MM 14"
Length :
14.0" (355.6mm)
Length - Exposed Ends :
0.157" (4.00mm)
Number of Conductors :
50
Pitch :
0.020" (0.50mm)