FJH-15-R-19.69-4
Part Number:
FJH-15-R-19.69-4
Description:
CABLE FFC/FPC 15POS 0.5MM 19"
Length :
19.6" (497.8mm)
Length - Exposed Ends :
0.157" (4.00mm)
Number of Conductors :
15
Pitch :
0.020" (0.50mm)