FJH-30-R-06.50-4
Part Number:
FJH-30-R-06.50-4
Description:
CABLE FFC/FPC 30POS 0.5MM 6.5"
Length :
6.500" (165.10mm)
Length - Exposed Ends :
0.157" (4.00mm)
Number of Conductors :
30
Pitch :
0.020" (0.50mm)