FJH-40-R-03.15-4
Part Number:
FJH-40-R-03.15-4
Description:
CABLE FFC/FPC 40POS 0.5MM 3.15"
Length :
3.150" (80.01mm)
Length - Exposed Ends :
0.157" (4.00mm)
Number of Conductors :
40
Pitch :
0.020" (0.50mm)