05-45-A-0177-A-4-06-4-T
Manufacturer:
GCT
Part Number:
05-45-A-0177-A-4-06-4-T
Category:
Flat Flex Ribbon Jumpers, Cables
Description:
CABLE FFC/FPC 45POS 0.5MM 6.97"
Manufacturer :
GCT
Category :
Cable Type :
FFC, FPC
Length :
6.969" (177.00mm)
Length - Exposed Ends :
0.157" (4.00mm)
Number of Conductors :
45
Pitch :
0.020" (0.50mm)