05-29-D-0304-A-4-06-4-T
Part Number:
05-29-D-0304-A-4-06-4-T
Description:
CABLE FFC/FPC 29POS 0.5MM 12"
Length :
12.0" (304.8mm)
Length - Exposed Ends :
0.157" (4.00mm)
Number of Conductors :
29
Pitch :
0.020" (0.50mm)