05-33-D-0228-A-4-06-4-T
Part Number:
05-33-D-0228-A-4-06-4-T
Description:
CABLE FFC/FPC 33POS 0.5MM 8.98"
Length :
8.976" (228.00mm)
Length - Exposed Ends :
0.157" (4.00mm)
Pitch :
0.020" (0.50mm)