05-28-D-0177-A-4-06-4-T
Part Number:
05-28-D-0177-A-4-06-4-T
Description:
CABLE FFC/FPC 28POS 0.5MM 6.97"
Length :
6.969" (177.00mm)
Length - Exposed Ends :
0.157" (4.00mm)
Number of Conductors :
28
Pitch :
0.020" (0.50mm)