05-27-D-0152-A-4-06-4-T
Part Number:
05-27-D-0152-A-4-06-4-T
Description:
CABLE FFC/FPC 27POS 0.5MM 5.98"
Length :
5.984" (152.00mm)
Length - Exposed Ends :
0.157" (4.00mm)
Number of Conductors :
27
Pitch :
0.020" (0.50mm)