05-33-D-0076-A-4-06-4-T
Part Number:
05-33-D-0076-A-4-06-4-T
Description:
CABLE FFC/FPC 33POS 0.5MM 2.99"
Length :
2.992" (76.00mm)
Length - Exposed Ends :
0.157" (4.00mm)
Pitch :
0.020" (0.50mm)