05-28-D-0127-A-4-06-4-T
Part Number:
05-28-D-0127-A-4-06-4-T
Description:
CABLE FFC/FPC 28POS 0.5MM 5"
Length :
5.000" (127.00mm)
Length - Exposed Ends :
0.157" (4.00mm)
Number of Conductors :
28
Pitch :
0.020" (0.50mm)