ASXMSXAL22K102
Manufacturer:
JST
Part Number:
ASXMSXAL22K102
Category:
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
Description:
JUMPER SXM-001T/SXA-001T 4"
Manufacturer :
JST
Category :
Color :
Black
Contact End :
Socket to Pin
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Length :
4.00" (101.60mm)
Product Status :
Active
Wire Gauge :
22 AWG