ASPSISPSI16K203
Part Number:
ASPSISPSI16K203
Description:
JUMPER SPSI-41T-M1.1 X2 8"
Contact End :
Socket to Socket
Length :
8.00" (203.20mm)
Wire Gauge :
16 AWG