ASSHLSSHL28W152
Manufacturer:
JST
Part Number:
ASSHLSSHL28W152
Category:
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
Description:
JUMPER SSHL-003T-P0.2 X2 6"
Manufacturer :
JST
Category :
Color :
White
Contact End :
Socket to Socket
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Length :
6.00" (152.40mm)
Product Status :
Obsolete
Wire Gauge :
28 AWG