ASRSF2X16K305A
Part Number:
ASRSF2X16K305A
Description:
JUMPER SRSF-82-250A 12"
Contact End :
Socket to Cable (Round)
Contact Finish :
Brass
Contact Finish Thickness :
Length :
12.0" (304.8mm)
Wire Gauge :
16 AWG