ASRSF2X16K254B
Part Number:
ASRSF2X16K254B
Description:
JUMPER SRSF-82T-250A 10"
Contact End :
Socket to Cable (Round)
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Length :
10.0" (254.0mm)
Wire Gauge :
16 AWG