ASRSF2X16K254A
Part Number:
ASRSF2X16K254A
Description:
JUMPER SRSF-82-250A 10"
Contact End :
Socket to Cable (Round)
Contact Finish :
Brass
Contact Finish Thickness :
Length :
10.0" (254.0mm)
Wire Gauge :
16 AWG