ASRSF2X16K203A
Part Number:
ASRSF2X16K203A
Description:
JUMPER SRSF-82-250A 8"
Contact End :
Socket to Cable (Round)
Contact Finish :
Brass
Contact Finish Thickness :
Length :
8.00" (203.20mm)
Wire Gauge :
16 AWG