ASRSFSRSF12K305A
Manufacturer:
JST
Part Number:
ASRSFSRSF12K305A
Category:
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
Description:
JUMPER SRSF-91-250AS X2 12"
Manufacturer :
JST
Category :
Color :
Black
Contact End :
Socket to Socket
Contact Finish :
Brass
Contact Finish Thickness :
Length :
12.0" (304.8mm)
Product Status :
Active
Wire Gauge :
12 AWG