ASRSFSRSF12K254B
Part Number:
ASRSFSRSF12K254B
Description:
JUMPER SRSF-91T-250AS X2 10"
Contact End :
Socket to Socket
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Length :
10.0" (254.0mm)
Wire Gauge :
12 AWG