ASRSFSRSF12K254A
Part Number:
ASRSFSRSF12K254A
Description:
JUMPER SRSF-91-250AS X2 10"
Contact End :
Socket to Socket
Contact Finish :
Brass
Contact Finish Thickness :
Length :
10.0" (254.0mm)
Wire Gauge :
12 AWG