ASRSF2X16K102B
Part Number:
ASRSF2X16K102B
Description:
JUMPER SRSF-82T-250A 4"
Contact End :
Socket to Cable (Round)
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Length :
4.00" (101.60mm)
Wire Gauge :
16 AWG