ASRSFSRSF12K203A
Part Number:
ASRSFSRSF12K203A
Description:
JUMPER SRSF-91-250AS X2 8"
Contact End :
Socket to Socket
Contact Finish :
Brass
Contact Finish Thickness :
Length :
8.00" (203.20mm)
Wire Gauge :
12 AWG