ASRSF2X16K102A
Manufacturer:
JST
Part Number:
ASRSF2X16K102A
Category:
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
Description:
JUMPER SRSF-82-250A 4"
Manufacturer :
JST
Category :
Color :
Black
Contact End :
Socket to Cable (Round)
Contact Finish :
Brass
Contact Finish Thickness :
Length :
4.00" (101.60mm)
Product Status :
Active
Wire Gauge :
16 AWG